Resultats anterior

Results XVII CROS Ciutat de Gavà (2016)

Resultats complerts

ABSOLUT FEMENÍ 5è Premi BAUHAUS

1a LOIDA REYES OYONO (Sènior) amb 25'06
2a MARTA CASTILLEJO GONZALEZ (Promesa) amb 25'25''
3a JÚLIA OLLÉ GATELL (Sènior) amb 26'31''


ABSOLUT MASCULÍ 5è Premi BAUHAUS

1r XAVI GARCÍA INSA (Sènior) amb 28'32''
2n MIQUEL DOMENECH VILLOLDO (Promesa) amb 29'22''
3r GREGORY GOODWIN (Sènior) amb 29'33''



Results XVI CROS Ciutat de Gavà (2015)

Resultats complerts

ABSOLUT FEMENÍ 4t Premi BAUHAUS

1a ISABEL RODRÍGUEZ CALLEJA (Sènior) amb 24'07''
2a ALBADA BLAY LANERO (Sènior) amb 24'19''
3a JÚLIA OLLÉ GATELL (Sènior) amb 27'27''


ABSOLUT MASCULÍ 4t Premi BAUHAUS

1r MARCOS GARCIA LOPEZ (Sènior) amb 26'35''
2n YASHIN EZZAYDOUNI (Promesa) amb 26'59''
3r DANIEL ALONSO RUIZ (Sènior) amb 27'57''



Results XV CROS Ciutat de Gavà (2014)

Resultats complerts

ABSOLUT FEMENÍ 3r Premi BAUHAUS

1a ISABEL RODRÍGUEZ CALLEJA (SÈNIOR) amb 17'39''
2a MERITXELL CALDUCH PRAT (SÈNIOR) amb 18'07''
3a MERCÈ GUERRA ALBÀ (Júnior) amb 18’26’’

ABSOLUT MASCULÍ 3r Premi BAUHAUS

1r IBRAHIM EZZAYDOUNI BEN (SÈNIOR) amb 24'03''
2n ABDELMOUNIM EL JOUK MOUNEN (JÚNIOR) amb 24'10’’
3r MARCOS GARCIA LOPEZ (SÈNIOR) amb 24'20''



Results XIV CROS Ciutat de Gavà (2013)

Resultats complerts

ABSOLUT FEMENÍ 2n Premi BAUHAUS

1à MERITXELL CALDUCH PRAT (SÈNIOR) amb 17:21’'
2à VICTORIA SAULEDA FERRER (SÈNIOR) amb 17:49’’
3à NATALIA GONZALEZ BARRACHINA (PROMESA) amb 18:09’’



ABSOLUT MASCULÍ 2n Premi BAUHAUS

1r IBRAHIM EZZAYDOUNI BENABDELJALIL (SÈNIOR) amb 31:18’’
2n MARIO MAZANA NERIZ (SÈNIOR) amb 31:26’’
3r JAVIER ACEDO MORERA (SÈNIOR) amb 31:55’’




Results XIII CROS Ciutat de Gavà (2012)


Resultats de les categories federades+OPEN.

Resultats globals (curses escolars + curses federades).

ABSOLUT FEMENÍ 1r Premi BAUHAUS

1a Raquel Parrado Romero del C.A Sant Vicenç dels Horts (Veterana)
2a MAGDALENA VICENS OLIVER del CA VIC (Senior)
3a VICTORIA SAULEDA FERRER del ISS ‐ L'Hospitalet (Promeses)

Foto: CAM

ABSOLUT MASCULÍ 1r Premi BAUHAUS

1r Ibrahim Ezzaydouni del F.C.BARCELONA(Promeses)
2n Jordi Comas Parra del ATLETISMO BIKILA (Senior)
3r OTMANE BENOMAR del AVINENT CA MANRESA (Senior)



Results XII CROS Ciutat de Gavà (2011)


Resultats de totes les categories.

SENIOR FEMENÍ

1a ENCARNA GARCIA del VIC
2a MARTA MESALLES del NOU BARRIS
3a ISABEL RODRIGUEZ del ISN PAMPLONA ATLETICO

Foto: www.cuatrosport.com
Foto: www.cuatrosport.com

SENIOR MASCULÍ

1er JOSE MANUEL GRANADERO del CA IGUALADA
2on MARIO MAZANA com INDEPENDENT
3er RUBEN BELEDO del BARCELONA ATLETISME CLUB

Foto: www.cuatrosport.com
Foto: www.cuatrosport.com